شنبه 27 مرداد 1397
شورای آموزش و پرورش کنگان تشکیل جلسه داد (کدخبر: 1428)
شورای آموزش و پرورش کنگان تشکیل جلسه داد يكصد وهفتادويكمين جلسه شوراي آموزش و پرورش شهرستان كنگان به رياست فتح اله نوروزي فرماندار ، امام جمعه و اعضاء در سالن مديريت آموزش وپرورش تشكيل گرديد.

فتح اله نوروزی فرماندار کنگان گفت: اوقات فراغت باید به گونهای برنامه ریزی شود تا با اجرای برنامه های مفید و پر بار فرصت مناسبی در راستای رشد و شکوفایی خلاقیت ها و استعدادهای دانش آموزان ایجاد گردد.
رئیس شورای آموزش و پرورش ادامه داد: برای آمادگی هر چه بیشتر دانش آموزان در کنکور سراسری سال 97 نیاز به شماوره دقیق می باشد.
نوروزی تصریح نمود: توجه به آسيب هاي اجتماعي نوپديد در جامعه بايد جدي گرفت.
وی ادامه داد: به بهداشت مدارس توجه شود تفاهمنامه ميان بهداشت و مديريت آموزش و پرورش عملياتي و برنامه ريزي شود.
فرماندار گفت: در اين راستا از ظرفيت هاي شهرستان در جهت نخبه پروري در مدارس برنامه ريزي گردد.
نوروزی بیان نمود: ادغام دو مدارس تيزهوشان و فرزانگان نيازمند به بازنگري و كارگروه تخصصي و نياز به تلاش  و وقت بيشتري مي باشد.
نماینده عالی دولت در شهرستان کنگان اظهار داشت: از تلاش همه اعضا تشكر مي نمايم و از ظرفيت اين شورا به نحو مطلوبتري استفاده شود.
وی در ادامه گفت: تمامي دستگاه هاي اجرائي و واعضاي شورا در زمينه غني سازي اوقات فراغت دانش آموزان همكاري هاي لازم را با مديريت آموزش و پرورش به عمل آورند.
نوروزی افزود: با برنامه ريزي مفيد و پربار فرصت مناسبي در راستاي  رشد و شكوفائي خلاقيت هاو استعداد هاي دانش آموزان ايجاد شود.
فرماندار در پایان گفت: يكي از مهمترين وظايف ما رشد و ارتقاي حوزه ي تعليم و تربيت شهرستان است.

*در پایان این جلسه با اهدا لوح تقدیر به شهرداران و اعضای شوراهای اسلامی شهرهای سه گانه شهرستان کنگان ، از تلاش وکوشش آنها در برگزاری مراسم مقام معلم  تشکر وقدردانی نمودند.   1397/3/20 9:12        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )