چهارشنبه 01 اسفند 1397
جلسه مشکلات آب شهری و روستایی (کدخبر: 1431)
جلسه مشکلات آب شهری و روستایی جلسه ای به ریاست عباس بشی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار کنگان ، و با حضور مجید آقابزاز مدیر آب و فاضلاب (آبفا) شهرستان کنگان و علی مهرورز رئیس آب و فاضلاب روستایی شهرستان کنگان در فرمانداری برگزار شد.
عباس بشی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار کنگان  با تاکید بر جدی بودن بحران کم آبی در روستاها و راه های مقابله با آن گفت: جلوگیری از برداشت های بی رویه از دشت ها و مناطق ممنوعه،جلوگیری از حفر چاه های کشاورزی،استفاده بهینه و مدیریت مصرف(کشاورزی و شرب)، مدیریت جلوگیری از هدر رفت آب، و آبرسانی سیار به مناطق کم برخوردار از راه های مقابل با بحران کم آبی است.
وی در ادامه با تاکید بر شیوه صحیح مدیریت مصرف آب، متذکر شد: شکرگذاری از داشتن آب به عنوان نعمت الهی، صرفه‌جویی در مصرف آن است و مدیریت مصرف و نهادینه کردن فرهنگ صرفه جویی می تواند نقش بسزایی در گذر از بحران کم آبی موجود در کشور داشته باشد.
معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار کنگان گفت: به دلیل کاهش بارندگی‌ها ، با کمبود جدی آب در حوزه‌های مختلف شرب، صنعت و کشاورزی مواجه هستیم و در این راستا باید با برنامه‌ریزی و مدیریت درست مصرف به ویژه در آب شرب، شاهد کاهش مشکلات ناشی از کمبود آب باشیم.
   1397/3/22 13:44        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )