پنجشنبه 28 تیر 1397
فرماندار کنگان در جلسه شورای اداری شهرستان کنگان بیان نمود:
مقابله با گران فروشی ادارات متولی نظارت دقیق خود را بخوبی و برنامه ریزی مطلوب داشته باشند (کدخبر: 1457)
مقابله با گران فروشی ادارات متولی نظارت دقیق خود را بخوبی و برنامه ریزی مطلوب داشته باشند فتح اله نوروزی فرماندارکنگان ، در جلسه شورای اداری شهرستان کنگان ضمن تبریک هفته قوه قضاییه و گرامیداشت یاد و خاطرات شهید بهشتی و 72 تن از یارانش  اظهار داشت: دشمن در شرایط کنونی امید، اعتماد ، انسجام اجتماعی را با رویکرد مسائل اقتصادی نشانه گرفته است همگان وظیفه دارند با هوشیاری کامل وحدت ، اعتماد و انسجام اجتماعی را با رفتارشان و گفتارشان و عملکردشان تقویت نمایند.
- ایجاد یأس و نا امیدی در فضای عمومی و همچنین در فضای مجازی در شرایط کنونی بازی در زمین دشمن است.
- وحدت ، هماهنگی ، همدلی و هم افزایی شرط پیروزی بر مشکلات کنونی می باشد این مهم باید مد نظر همگان باشد. مدیران محترم در تقویت فضای مثبت همدلی و هماهنگی برنامه ریزی لازم را داشته باشند.
- حمایت از کالای ایرانی در ادارات بخوبی مد نظر قرار گیرد.
- تغییرات مثب و خوبی در ساماندهی کالای همراه ملوان انجام شده است باید در این خصوص هماهنگی لازم توسط ادارات متولی صورت گیرد.
- پیرامون اسکله  و گمرک سیراف پیگیری های خوبی صورت گرفته است و ان شاء الله شاهد اتفاقات مثبتی خواهیم بود.
- در مصرف آب و برق ادارات صرفه جویی لازم را داشته باشند و بخشنامه ارسالی را با دقت مد نظر قرار داده و اقدام عاجل صورت گیرد. گزارش ارسالی توسط مدیر برق و آب شهرستان ملاک عمل خواهد بود.
- پروژه های مربوط به هفته دولت در شهرستان شناسایی شده ، مدیران محترم برنامه ریزی لازم را جهت آماده سازی و رعایت کیفیت پروژه ها را بخوبی مدنظر قرار دهند.
- فروردین و اردیبهشت ماه سال 97 مبلغی بالغ بر10 میلیارد 737 میلیون تومان به حساب شهرداری ها ودهیاری ها و شهرستان واریز گردیده است. اقدامات عمرانی به همراه برنامه ریزی هدفمند و با رعایت نظارت کیفی بر پروژه ها مد نظر باشد.
- مدیران محترم سمن ها (سازمان های مردم نهاد) که در حوزه کاریشان فعالیت دارند همکاری لازم را داشته باشند و در انجام برنامه ها از ظرفیت این عزیزان استفاده لازم بعمل آید.
- مدیران محترم برنامه سالانه و دقت در اجرای برنامه ها مدنظر قرار دهند در بازدید های اداری قطعاً از نحوه ی پیشرفت برنامه ها و فعالیت های برنامه محورگزارش خواسته خواهد شد.
- در جهت تکریم ارباب رجوع میز خدمت ادارات فعال گردد وبرنامه ریزی لازم صورت گیرد.
- در مقابله با گران فروشی ادارات متولی نظارت دقیق خود را بخوبی وبا برنامه ریزی مطلوب داشته باشند
- در رستای تکریم مردم ماهانه 3/5 میلیارد تومان یارانه آب در شهر کنگان توسط دولت پرداخت می شود جهت جلوگیری از ایجاد مشکل آبفا برنامه ریزی لازم را داشته باشد و مردم هم در رعایت مصرف در ایام تابستان همکاری لازم را مثل همیشه داشته باشند.
 - اتفاقات خوبی در جهت پروژه های توسعه محور در شهرستان در حال رقم خوردن است که در روزهای آتی به آن خواهم پرداخت.


   1397/4/6 08:02        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )