شنبه 27 بهمن 1397
سرپرست جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کنگان معرفی شد (کدخبر: 1474)
سرپرست جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کنگان معرفی شد سرکار خانم ماحوزی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی بوشهر با حضور در فرمانداری کنگان ، با فرماندار دیدار و گفتگو کردند.
در این جلسه از زحمات 15 ساله آقای حسن مختارزاده تقدیر و ابوذر مختارزاده که بیش از این بعنوان کارشناس هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برعهده داشت بعنوان سرپرست جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کنگان معرفی شد.
فتح اله نوروزی فرماندار کنگان با اشاره به خلاقیت ، توانمندی و تعهد آقای حسن مختار زاده گفت: اشرافیت و کارآمدی نختارزاده به فعالیت ها و مسئولیت های محوله هیچگونه دغدغه ای در حوزه فرهنگی و هنری شهرستان در طی مسئولیت ایشان نداشته.
وی افزود: مختارزاده از جمله مدیران موفقی بود که در طول زمان مدیریت خود توانست با تدوین برنامه زمانبندی مراسمات و برنامه های متنوع فرهنگی و هنری از جمله برگزاری جشن ها در شهرستان بر جای بگذارد.
نوروزی تصریح نمود: کمک به ارشاد ، کمک به حوزه نشاط اجتماعی است و هرجا هنرمندان پویایی داشته باشند آن شهر زنده است.
فرماندار کنگان حمایت خود را از طرح ها و پروژه های نرم افزاری و سخت افزاری ، فرهنگ و هنر ، مثل احداث خانه هنرمندان ، نگارخانه هنرمندان ، تکمیل و تجهیز مجمع فرهنگی ، کانون هنری مساجد ، انجمن های فرهنگی و هنری اعلام نمودند.
نوروزی در پایان گفت: امید است که با حضور سرپرست جوان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ، رسانه ها پویاتر در بخش تهیه گزارشات ، مطالبه گری مردم و شناسائی گردشگری شهرستان انجام وظیفه نمایند.


سرکار خانم ماحوزی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: ضمن تقدیر از حمایت های مجموعه فرمانداری کنگان بویژه فرماندار کنگان و معاونین ایشان ، شهرستان کنگان را یکی از قطب های مهم فرهنگ و هنر آنان خواند و هماهنگی ، همکاری مسئولین و هنرمندان و علاقه مندان به مسائل فرهنگ و هنر با اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی را یکی از نقاط قوت دانست.


در این جلسه ابوذر مختار زاده بعنوان سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کنگان معرفی و از حسن مختارزاده رئیس اسبق تجلیل به عمل آمد.

ابوذر مختارزاده دارای مدرک کارشناس ارشد هنرهای نمایشی و استاد دانشگاه علمی کاربردی کنگان و از هنرمندان مطرح استانی در جشنواره فرهنگی و هنری استانی و کشوری در کارنامه خود دارند.   1397/4/13 15:39        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )