چهارشنبه 30 آبان 1397
انتصاب رییس اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان کنگان (کدخبر: 1478)
انتصاب رییس اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان کنگان
آئین تودیع و معارفه رئیس اداره ثبت اسناد شهرستان کنگان با حضور فتح اله نوروزی فرماندار، پیرهادی مدیر کل ثبت استان و معاونین فرماندار ، در محل دفتر فرماندار برگزار شد.
فتح الله نوروزی در نشست با رئیس اداره کل ثبت و اسناد استان بوشهر گفت: با توجه به حجم بسیار بالای پرونده های مردم شهرستان کنگان در اداره ثبت اسناد کنگان، پیشنهاد می شود پرونده های شهرستان عسلویه را از این اداره تفکیک کنید. 
وی افزود: هم اکنون عسلویه یک شهرستان جداگانه ایست که دارای قابلیت بالایی می باشد. اداره کل ثبت اسناد استان می تواند اداره ای جداگانه در عسلویه جهت رتق و فتق امورات مربوطه مردم این شهرستان ایجاد کند تا مشکلات مردم آن منطقه نیز به حداقل برسد و در همان شهرستان( عسلویه) پیگیر امورات خود باشند.
وی گفت: شهرستان کنگان در حال حاضر سومین شهرستان پر جمعیت استان است و در زمینه ثبت اسناد حجم بالایی از متقاضی را در لیست انتظار دارد که بعضا موجب گلایه های مردمی نیز شده است و لذا ایجاد اداره ثبت اسناد در عسلویه می تواند بار مشکلات این دو شهرستان را در این زمینه به حداقل برساند.
 فرماندار شهرستان کنگان همچنین از رئیس اداره کل ثبت اسناد استان خواستار رسیدگی و تسریع در مطالبات مردمی شد و گفت: پرونده های زیادی در شهرستان کنگان وجود دارد که نیازمند است هرچه سریعتر تعیین تکلیف شود.

در ادامه این مراسم از زحمات و خدمات ارزشمند ˈعیسی رضاییˈ رییس قبلی ثبت اسناد و املاک کنگان قدردانی و ˈامیر حسین شعبانیˈ به عنوان رئیس جدید اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان کنگان معرفی شد.


 
   1397/4/14 20:37        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
10/10 (تعداد آرا 1 نفر )