چهارشنبه 01 اسفند 1397
آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری در مراسم شبی با شهدا در شهر بنک شهرستان کنگان
عالی ترین پیام ملت ایران به دنیا در شرایط فعلی وحدت و انسنجام ملی است (کدخبر: 1482)
عالی ترین پیام ملت ایران به دنیا در شرایط فعلی وحدت و انسنجام ملی است
آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری در مراسم شبی با شهدا در شهر بنک شهرستان کنگان با تشریح اوضاع کشور و لزوم هوشیاری ملت و مسئولان افزود: امروز همه بوق های تبلیغاتی مشغول مخابره پیام های ملت ایران اند و عالی ترین پیام مردم ایران به دنیا حمایت و اطاعت از ولایت و نمایش عزت و همدلی و انسجام است.
وی گفت: مردم مشکلات زیادی دارند اما نباید اجازه داد دشمن بلندگوی مطالبات مردم باشد.
امام جمعه قم عنوان نمود: مردم از مسئولان انتظار کار جهادی دارند و مسئولان نیز بایستی رضایتمندی مردم و اهتمام برای حل مشکلات مردم با روحیه انقلابی و کار جهادی را بعنوان یک اصل اساسی سرلوحه کار خود قرار دهند.
حسینی بوشهری با تاکید بر این مطلب که نباید مسئولان سوژه ای به دست دشمن دهند ، خطاب به مسئولان بیان کرد: مسئولان بایستی قبل از گلایه مندی مردم به مطالبات آنها جامه عمل بپوشند و اگر مشکلی وجود دارد صادقانه با مردم صحبت کنند و اثبات کنند اساسا خط و مرزی بین مردم و مسئولان نیست.
نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری اظهار داشت: دشمن بدنبال جدا کردن مردم بویژه نسل جوان از دین و دیانت و خط و مشی شهداست و پیام شهیدان اینست که با صبر و بصیرت اجازه ندهند آرمان ها و اصول خدشه دار شود.
امام جمعه قم عنوان داشت: جرم ما انقلابی بودن و دین داری است و اصولا دشمن کاری به دولتها ندارد و آنها با پایبندی ما با دین مشکل دارند.
این مقام مسئول تاکید کرد: کار دشمن خنجر از پشت زدن است و دشمن می خواهد ملت ما بهانه گیر شود و بعد در بوق های تبلیغاتی اش بگوید ملت ایران از نظام دینی شان خسته شده اند.
وی افزود: ملت ایران بویژه جوانان به فضل الهی و به کوری چشم دشمنان امسال چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران را جشن خواهند گرفت و ثابت خواهند کرد هرگز مشکلات نمی تواند بین آنها و نظام دینی فاصله ای ایجاد کند و با تمام وجود مطیع ولی فقیه زمان و رهرو راه شهیدان خواهند بود.
حسینی بوشهری به سیره شهدا در انتخاب راه و مسیر و آرمان اشاره و اظهار داشت: رهروان شهدا باید بدانند شخصیت فردی و اجتماعی در گرو انتخاب اوست و باید در همه عرصه ها بهترین انتخاب را که شهدای ما داشته اند و آن انتخاب راه خدا ، دین خدا و عزت و کرامت بود را برگزینند.
معاون جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با تقدیر از برگزاری مراسم یادواره شهدا و محافل شبی با شهدا بیان کرد: هدف از برگزاری یادواره ها انتقال پیام شهیدان است و پیام شهیدان ولایتمداری ، حفظ عزت و کرامت ، عدم تسلیم در برابر دشمن و ذلت ناپذیری است.
وی به حضور برادران اهل سنت در کنار شیعیان در جنگ تحمیلی و دفاع از نظام دینی و مرز و بوم کشور در قریب چهار دهه گذشته گفت: شیعه و سنی و همه ادیان و مذاهب در کشور نشان دادند آنجا که سخن از دین و حفظ کشور مقابل بیگانگان است عاشقانه به میدان شهادت رفته و می روند.

امام جمعه کنگان نیز گفت: حفظ فرهنگ شهادت در جامعه ضروری است.
حجت الاسلام محمود محمودی افزود: امروز بهترین راه پاسداری از میراث شهدا ، تداوم راه آنان بویژه ارتباط با خدا و حفظ و تقویت روحیه دینی و انقلابی و ولایتمداری است.
قرائت قرآن و مداحی در رثای سیدالشهدا (ع) و شهیدان از دیگر برنامه های این مراسم فاخر بود.
این مراسم به همت پایگاه مقاومت بسیج امام صادق (ع) ، هیات جوانان حضرت علی اکبر (ع) ، شهرداری و شورای اسلامی بنک با همکاری حوزه مقاومت امام خمینی (ره) بنک و اداره تبلیغات اسلامی در حسینیه امام سجاد (ع) این شهر برگزار شد.


   1397/4/16 10:06        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )