دوشنبه 28 آبان 1397
فتح اله نوروزی فرماندار در جلسه کارگروه صید و صیادان شهرستان کنگان اظهار داشت:
با پیگیری نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ؛ شاهد توسعه اسکله چند منظوره کنگان خواهیم بود (کدخبر: 1519)
با پیگیری نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ؛ شاهد توسعه اسکله چند منظوره کنگان خواهیم بود کارگروه صید و صیادان شهرستان کنگان ، به ریاست فتح اله نوروزی فرماندار کنگان و با حضور اعضاء ، در محل فرمانداری برگزار شد.

فرماندار کنگان گفت: شیلات ، دریا ، اسکله به نوعی با مردم کنگان انس دیرینه دارد و با زندگی آنها آمیخته است.
وی افزود: در راستای اقتصاد مقاومتی و بهبود زندگی مردم ، باید ساکنان این دیار از این دریا و اسکله بهره های لازم را ببرند و شغل آبا و اجدادی خود را حفظ کنند.
فتح اله نوروزی بیان داشت: شیلات استان و کنگان در خصوص دو موضوع مهم ساماندهی قایق های بدون هویت و همچنین ارتقاء موتور قایق های صیادی پیگیری نمایند و مشکلات صیادان را در این خصوص مرتفع نمایند.
رئیس کارگروه صید و صیادی شهرستان کنگان در ادامه تصریح نمودند: نگاهمان باید نسبت به صیادان عوض شود و در حوزه کنگانبه لحاظ وجود شرکت های نفتی که زیستگاها از بین رفته باید متفاوت باشد.
نوروزی فرماندار در ادامه این جلسه از پیگیری توسعه اسکله کنگان خبر داد و گفت: با پیگیری هایی که از طرف نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی انجام گرفته ، ان شاالله شاهد توسعه اسکله چند منظوره کنگان خواهیم بود ، به نحوی که کشتی های کانتینر بر بتوانند در اسکله پهلو بگیرند.

   1397/5/4 09:56        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )