پنجشنبه 22 آذر 1397
فرماندار کنگان 33 پروژه عمرانی در کنگان آماده بهره برداری است (کدخبر: 1562)
فرماندار کنگان 33 پروژه عمرانی در کنگان آماده بهره برداری است

فتح اله نوروزی فرماندار کنگان گفت: همزمان با آغاز هفته دولت 33 پروژه عمرانی در این شهرستان با 830 میلیارد ریال اعتبار افتتاح و یا عملیات اجرایی آنها آغاز می شود.


فتح الله نوروزی فرماندار بمناسبت دهه امامت و ولایت و هفته دولت در مصلی نماز جمعه افزود: توسعه اسکله کنگان و آغاز عملیات اجرایی اسکله سیراف، اختصاص40 میلیارد ریال برای تکمیل فاز نخست پروژه دهکده گردشگری و هزینه 160 میلیارد ریال اعتبار برای توسعه روستایی از جمله اقدام های انجام شده در این شهرستان است.
وی اظهار داشت: اجرای پروژه آبرسانی به روستاهای لاورده و لاورگل، پایان پروژه لوله کشی گاز به همه محله های شهر کنگان، احداث 6 زمین ورزشی و اجرای کلینیک تخصصی از جمله دیگر پروژه های اجرایی در این شهرستان است.
نوروزی همچنین بر مشارکت سرمایه گذاران در اجرای پروژه ها به خصوص در بخش گردشگری تاکید کرد.
فرماندار کنگان استان بوشهر افزود: با توجه به محدودیت فضای آموزشی امسال از محل اعتبارات نفت و کمیته برنامه ریزی عملیات اجرایی 9 باب فضای آموزشی در این شهرستان آغازمی شود.
وی بیان کرد: با پیگیری های بعمل آمده میزان کمک های نفت به شهرستان کنگان در سال جاری در مقایسه با سال مشابه سه برابر می شود.
فرماندار کنگان با اشاره به دهه ولایت و امامت گفت: با توجه به اهمیت عید غدیر خم، برنامه های این دهه باید با محوریت مردم برگزار شود.
فرماندار کنگان با گرامیداشت هفته دولت افزود: صداقت، مسئولیت پذیری، ساده زیستی و مردمی بودن از ویژگی های شهیدان رجایی و باهنر است.
وی تاکید کرد: رویکرد دولت تدبیر و امید تحقق فرامین رهبرمعظم انقلاب و تاسی از سیره شهیدان والامقام دولت است.

   1397/6/2 18:27        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )