دوشنبه 05 فروردین 1398
۳۳ پروژه به ارزش ۸۳ میلیارد تومان در شهرستان کنگان افتتاح یا کلنگ زنی می شود (کدخبر: 1567)
۳۳ پروژه به ارزش ۸۳ میلیارد تومان در شهرستان کنگان افتتاح یا کلنگ زنی می شود فتح اله نوروزی در جلسه شورای اداری شهرستان کنگان با نکوداشت هفته دولت و تقارن آن با عید الله الاکبر افزود: در هفته دولت ۳۳ پروژه با اعتباری افزون بر ۸۳۰ میلیارد ریال در شهرستان کنگان افتتاح و یا آغاز عملیات اجرایی خواهد شد.

وی بیان کرد: ۲۵ پروژه افتتاح و ۸ پروژه نیز آغاز عملیات اجرایی خواهد شد.

رییس شورای اداری شهرستان کنگان با تبریک عمل موفقیت آمیز جراحی مغز در بیمارستان امام خمینی (ره) گفت: کلینیک تخصصی و درمانی کنگان نیز پس از تعیین پیمانکار آغز عملیات اجرایی خواهد شد.

نوروزی در بخش دیگر با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر ، صداقت ، مسئولیت پذیری ، ساده زیستی ، مردمی بودن و اخلاص در گفتار و کردار را از مهمترین ویژگی های این دو دولت مرد شهید ذکر و خواستار تاسی مسئولان به سیره این دو شهید بزرگ شد.

وی با تبیین سخنان رهبری معظم انقلاب عنوان داشت: هفته دولت فرصتی برای آشنایی و تبیین خدمات نظام و اثبات دروغ بودن حرف های دشمنان مبنی بر ناکارآمدی نظام است و این هفته به تعبیر معظم له هفته حاکمیت نظام است.

فرماندار کنگان هفته دولت را هفته هفته پیوند مردم با دولت و همدلی و همزبانی دانست و بر ضرورت ارائه خدمات انجام گرفته به مردم و حضور مسئولان در جمع مردم برای تبیین کارها تاکید کرد.

وی با اشاره به نزدیک شدن به جشن چهل سالگی انقلاب شکوهمند اسلامی و تلاش دشمنان برای ضربه زدن به نظام بر ضرورت تلاش برای ارائه خدمات نظام کارآمد دینی در چند دهه گذشته و خنثی نمودن نقشه دشمن تاکید کرد.

فرماندار کنگان عنوان کرد: مدیران اداری بیلان کاری شان را از طریق فضای مجازی در اختیار مردم بگذارند.

نوروزی گفت: روز جمعه ساعت ۱۱ صبح، میز خدمت جهت حضور مسئولان در میان مردم و پاسخگویی به مسائل و مشکلات شهروندان در محل مصلا برگزار می شود.

وی اظهار داشت: چهار ویژگی برجسته شهیدان رجایی و با هنر که باید سرلوحه ما دولت مردان قرار گیرد که شامل: ۱٫ صداقت ۲٫ مسئولیت پذیری ۳٫ ساده زیستی ۴٫ مردمی بودن، می باشد.

   1397/5/30 08:50        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )