دوشنبه 05 فروردین 1398
دیدار فرماندار کنگان با خانواده های معظم شهدا به مناسبت هفته دولت (کدخبر: 1568)
دیدار فرماندار کنگان با خانواده های معظم شهدا به مناسبت هفته دولت به مناسبت هفته دولت فتح اله نوروزی فرماندار کنگان به همراه رییس اداره اطلاعات ، امام جمعه موقت کنگان ، امام جمعه اهل تسنن ، فرمانده نیروی انتظامی ، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و رئیس آموزش و پرورش از خانواده های معظم شهد دیدارکردند.

فتح اله نوروزی فرماندار کنگان با خانواده‌های شهیدان (( احمد بشی و سید حسن هاشمی )) دیدار نمودند و با تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر گفت: این هفته فرصت خوبی برای دیدار با خانواده معظم شاهد است که حق بزرگی بر گردن مردم و مسئولین دارند. تکریم از خانواده شهدا کمترین وظیفه مدیران و آحاد جامعه است.

نوروزی افزود: آرامش و آسایش امروز جامعه مدیون رشادت و شجاعت شهیدانی است که برای دفاع از خاک و مردم این سرزمین و برای سربلندی انقلاب اسلامی در برابر دشمنان ایستادند و به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

فرماندار کنگان با بیان اینکه هفته دولت تجدید پیمانی است با آرمانهای شهدا و امام شهدا و تجدید بیعتی است با مقام عظمای ولایت ،  اظهار داشت : کمترین کارممکن که می توانیم  در این هفته انجام دهیم این است که  با دیدار با خانواده های معظم شهدا یاد این عزیزان را گرامی داشته و باخدمتگزاری و تلاش در جهت رفع مشکلات مردم ودر جهت اهداف آنان حرکت نماییم.

   1397/6/2 09:22        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )