سه شنبه 03 مهر 1397
در سومین روز از هفته دولت 8 پروژه عمرانی در شهرستان کنگان افتتاح و اجرایی شد (کدخبر: 1578)
در سومین روز از هفته دولت 8 پروژه عمرانی در شهرستان کنگان افتتاح و اجرایی شد در سومین روز از هفته دولت 8 پروژه عمرانی با اعتبار 19 میلیارد و 500 میلیون تومان در شهرستان کنگان با حضور استاندار،نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ، فرماندار کنگان ، امامان جمعه  و مدیران استانی و شهرستانی افتتاح و اجرایی شد.

سالن چند منظوره هلال احمر، گازرسانی به شهرک های جدید کنگان، ساختمان کتابخانه عمومی سیراف، چمن مصنوعی روستای شیرینو ، آبرسانی به روستاهای لاورده و لاور گل و مجتمع رفاهی چاه مجنون  در شهرستان کنگان افتتاح شد.

فتح اله نوروزی فرماندار کنگان در حاشیه افتتاح این طرح ها گفت: سالن چند منظوره هلال احمر، گازرسانی به شهرک های جدید کنگان، ساختمان کتابخانه عمومی سیراف، چمن مصنوعی روستای شیرینو، مدرسه ۶ کلاسه ایمان سهیل روستای شیرینو  ، آبرسانی به روستاهای لاورده و لاور گل ، مجتمع رفاهی چاه مجنون است طرح های افتتاحی است که اعتبار آنها از محل سفر رهبر معظم انقلاب، کمک وزارت نفت، خصوصی ، استانی و شهرستانی تامین شده است.
فتح الله نوروزی افزود: با افتتاح شبکه آبرسانی به روستاهای دور افتاده لاورده و لاورگل مشکل آب ۱۵۰ خانوار ساکن در این ۲ روستا پس از سال ها حل شده است.

   1397/6/4 16:41        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )