دوشنبه 05 فروردین 1398
پیام تبریک بخشدار مرکزی شهرستان کنگان به مناسبت روز ملی روستا (کدخبر: 1643)
پیام تبریک بخشدار مرکزی شهرستان کنگان به مناسبت روز ملی روستا بخشدار بخش مرکزی شهرستان کنگان به مناسبت روز روستا پیام تبریک صادر کرد.
متن پیام به شرح زیر است:
بسمه تعالی
 
روستاییان انسان‌هایی هستند مولد، فعال، تولید کننده و موثر، که نان بازوی خویش را با تلاش حاصل از سختی برکام خود می نشانند و تکریم روستاییان یعنی ارج نهادن به همه ارزشهای والای انسانی .
امروز به برکت نگاه بلند نظام مقدس جمهوری اسلامی و دولت خدمتگزار، به ایجاد زیرساخت‌های توسعه روستایی توجه ویژه شده و لذا ما وظیفه داریم ساختارهای روستایی را قوت بخشیده و تقویت نماییم. به دلیل وجود ظرفیت و توانمندی‌های بالقوه و بالفعل در مناطق روستایی شهرستان(ساحلی بودن تعدادی از روستاها و شرایط متفاوت آب و هوایی) برنامه ریزی جهت توسعه زیرساخت های حوزه گردشگری و توسعه بخش کشاورزی و دامپروری را امری اجتناب ناپذیر نموده و خدمتگزاران شما در شهرستان به این مهم واقف بوده  و در مسیر بهبود فعالیت‌های اجتماعی و اقتصادی ساکنان روستاها اهتمام خواهند  نمود.
اینجانب پانزدهم مهرماه ‹‹روز ملی روستا›› را به همه روستانشینان غیور، متدیّن و با فرهنگ شهرستان کنگان تبریک و تهنیت گفته، امیدوارم در سایه تدابیر مقام معظم رهبری(مدظله) با اجرای سیاست‌های دولت خدمتگزار و تعامل مردم، مسئولین و شوراها، شاهد کاهش مهاجرت  روستاییان به شهرها و تثبیت هرچه بیشتر جمعیت روستاها و بهره‌مندی روستاهای شهرستان از برکات برنامه‌های توسعه کشور و استان باشیم.

 
غلامحسین زیبا
بخشدار مرکزی

 

 

   1397/7/15 10:15        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )