دوشنبه 05 فروردین 1398
افتتاح نمایشگاه دستاوردهای روستاهای بخش مرکزی شهرستان کنگان با حضور استاندار بوشهر (کدخبر: 1662)
افتتاح نمایشگاه دستاوردهای روستاهای بخش مرکزی شهرستان کنگان با حضور استاندار بوشهر نمایشگاه دستاوردهای روستاهای بخش مرکزی شهرستان کنگان با حضور استاندار بوشهر ، معاون استاندار ، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ، فرماندار کنگان ، معاون عمرانی فرماندار ، بخشدار مرکزی و مسئولین استانی و شهرستانی در سالن شهید نامدار کنگان افتتاح گردید.

عبدالکریم گراوند یکشنبه در آیین افتتاح نمایشگاه محصولات روستایی بندر کنگان افزود: گره گشایی از مشکلات و توجه به مطالبات مردم بعنوان یک تکلیف سازمانی بر عهده مدیران دستگاههای اجرایی است.
وی بااشاره به ظرفیت بالای اقتصادی شهرستان کنگان یادآورشد: توجه به زیرساخت‌های روستایی به ویژه در بخش اشتغال و برنامه ریزی برای توسعه پایدار در اولویت برنامه‌ها قرار دارد.
استاندار بوشهر از افتتاح طرح‌های عمرانی در روستاهای کنگان خبرداد و بیان کرد: در سفر به کنگان، افزون بر افتتاح واحدهای مسکن روستایی نوسازی شده،عملیات اجرایی لایروبی حوضچه بندر پرک کنگان، احداث 100 واحد مسکونی و ساخت 9 پارک ساحلی آغاز شد.
وی یادآورشد: در کنار افتتاح و اجرای پروژه‌های روستایی، نمایشگاه توانمندی محصولات روستاهای کنگان نیز راه‌اندازی شد.
استاندار بوشهر تصریح کرد: زنان و هنرمندان روستاهای استان بوشهر خلاقیت‌های ویژه‌ای در خلق آثار صنایع دستی و هنری دارند که این توانمندی‌ها در نمایشگاهی ارائه شده است.
گراوند گفت: تولید محصولات روستایی و صنایع دستی نقش تاثیرگذاری در رونق گردشگری دارد.
وی افزود: گوشه‌ای از توانایی هنرمندان و تولید کنندگان کنگانی در نمایشگاه محصولات روستایی ارائه شده که امید می‌رود رسانه ملی و دیگر اصحاب رسانه در معرفی قابلیت‌های تولیدکننگان و صنعت‌گران دستی تلاش کنند.
گراوند نشست با زنان کارآفرین و هنرمندان کنگانی و مسئولان دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر را از دیگر برنامه‌‌های سفر به کنگان ذکر کرد و گفت: امید می‌رود در زمینه اشتغال روستایی، تسریع در تکمیل پروژه‌های عمرانی و طرح‌های اقتصادی گام‌های اساسی برداشته شود.
استاندار بوشهر سومین دور سفر شهرستانی خود با رویکرد اقتصادی و اشتغال روستایی را صبح روز یکشنبه در سفر به شهرستان کنگان آغاز کرد.

نمایشگاه دستاوردهای روستاهای بخش مرکزی شهرستان کنگان به مدت 4 روز و از ساعت 16 الی 22 در سالن شهید نامدار پشت آموزش و پرورش شهر کنگان برپا می باشد.   1397/7/22 23:50        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )