دوشنبه 30 اردیبهشت 1398
بازدید فرماندار کنگان از کلاس های تقویت بنیه علمی و طرح نخبه پروری شهرستان (کدخبر: 1675)
بازدید فرماندار کنگان از کلاس های تقویت بنیه علمی و طرح نخبه پروری شهرستان فتح اله نوروزی فرماندار کنگان ، به همراه مدیریت آموزش و پرورش شهرستان و کارشناس فرمانداری از کلاس های تقویت بنیه علمی و طرح نخبه پروری شهرستان بازدید نمودند.

نوروزی  با اشاره به زیرساخت های مناسب شهرستان خواستار کیفیت بخشی به مقوله آموزش شد و ضمن تقدیر از برگزاری 
کلاس های تقویت بنیه علمی و طرح نخبه پروری  دانش آموزان گفت: باید علاوه بر آموزش دانش‌آموزان، تقویت مهارت‌های زندگی نیز در دستور کار برنامه ریزان آموزشی شهرستان قرار گیرد تا فارغ التحصیلان در همه ابعاد به بالندگی برسند.
وی افزود: تقويت خودباوری در دانش آموزان امري ضروري است و می‌بایست برنامه‌های آموزش و پروش به‌گونه‌ای باشد كه اين مهم محقق شود.
نوروزی با تاکید بر حضور مشاور در این طرح و برنامه ریزی لازم بیان نمود: خانواده ها هم در اجرای موفق این طرح با آموزش و پرورش همکاری لازم داشته باشند.
فرماندار اظهار داشت: وجود استعدادهای سرشار، همت و پشتکار فرهنگیان و برنامه ریزی و نظارت مجموعه مدیریتی آموزش و پرورش از عوامل موفقیت دستگاه تعلیم و تربیت است.
نوروزی گفت: ستاد کنکور شهرستان کلاس های تقویت بنیه علمی و طرح نخبه پروری را رصد کامل داشته باشند.
رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان کنگان از مجموعه صنعت نفت و سرکار خانم الماسی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی از فراهم نمودن زمینه برپایی این کلاس ها تشکر نمودند.

   1397/7/26 19:51        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )