دوشنبه 30 اردیبهشت 1398
بخشدار مرکزی کنگان: هدف از برگزاری این نمایشگاه ایجاد اشتغال، درآمدزایی و توانمندسازی روستاهای بخش مرکزی کنگان بوده است (کدخبر: 1677)
بخشدار مرکزی کنگان: هدف از برگزاری این نمایشگاه ایجاد اشتغال، درآمدزایی و توانمندسازی روستاهای بخش مرکزی کنگان بوده است

غلامحسین زیبا بخشدار مرکزی کنگان در خصوص این نمایشگاه گفت: نمایشگاه دستاوردهای روستاهای بخش مرکزی کنگان در ۳۲ غرفه با حضور ۹ روستای بخش مرکزی در غرفه های صنایع دستی، گردشگری، غذاهای بومی محلی و آیین و رسوم محلی به مدت چهار روز در سالن شهید نامداری کنگان برگزار شد.

وی افزود: خوشبختانه استقبال خیلی خوبی از طرف مردم نسبت به این نمایشگاه را شاهد بودیم.

بخشدار مرکزی کنگان ادامه داد: گروه های مختلف آیینی با حضور خود در این نمایشگاه رسم و رسومات مردم روستا را در معرض دید مردم قرار دادند.

زیبا گفت: هدف از برگزاری این نمایشگاه ایجاد اشتغال، درآمدزایی و توانمندسازی روستاهای بخش مرکزی کنگان بوده است که ان شاءالله تمرین خوبی برای نمایشگاه های دهه فجر و عید نوروز و همچنین نمایشگاه های استانی و کشوری باشد.

وی عنوان کرد: این نمایشگاه به صورت منظم و سازماندهی برای نخستین بار است که در سطح شهرستان برگزار می شود؛ پیش از این به شکل پراکنده در سطح شهرستان برگزار می شد.

بخشدار مرکزی کنگان  اظهار داشت: جا دارد از همه دوستانی که در برپایی این نمایشگاه با ما همکاری داشتند صمیمانه قدردانی نمایم.

   1397/7/26 22:07        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )