دوشنبه 30 اردیبهشت 1398
در نشست فرماندار و مدیر کل فرهنگ و ارشاد با هنرمندان شهرستان کنگان مطرح شد:
فرماندار کنگان: رسانه های شهرستان کنگان فعال تر شده اند (کدخبر: 1692)
فرماندار کنگان: رسانه های شهرستان کنگان فعال تر شده اند نشست صمیمی جمعی از هنرمندان شهرستان کنگان با حضورفتح اله نوروزی فرماندار کنگان ، دکتر حمیده ماحوزی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر  جهت تجلیل از خدمات حسن مختارزاده رئیس سابق اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان کنگان برگزار شد.

مهندس فتح الله نوروزی فرماندار شهرستان کنگان در این نشست اظهار داشت: هنر را یکی از جنبه های زیبای و کلید فهم زندگی بدانیم.

وی گفت: هنر ایجاد عواطف و احساسات اجتماعی است؛ باید به هنرمندان توجه ویژه کنیم و هنر را پاس بداریم.

فرماندار شهرستان کنگان افزود: هنر می تواند بسیاری از اصول و ارزش های اخلاقی را برای جامعه معرفی کند.

نوروزی گفت: یک بسته فرهنگی را برای شهرستان کنگان تهیه کرده ایم  و به خانم الماسی نماینده مردم جنوب استان بوشهر در مجلس شورای ارائه نموده ایم.

وی ادامه داد:  ظرفیت هنرمندان شهرستان را بیش از این می دانم و در حوزه سخت افزاری و نرم افزاری هر کجا بتوانیم با علاقه در کنار شما قرار خواهیم گرفت.

فرماندار شهرستان کنگان گفت: در بدو ورود به شهرستان کنگان تلاش کردیم که رسانه های شهرستان را فعال تر کنیم که خوشبختانه فقط یک حرکت در حوزه رسانه شکل گرفته است و در راستای تقویت آن خواهیم کوشید.

نوروزی عنوان کرد: آقای مصطفی صفایی اقدام بسیار خوبی در حوزه رسانه که همان آوردن هفته نامه رسمی برای شهرستان است، انجام داده اند. در واقع این اولین هفته نامه رسمی و مکتوب شهرستان کنگان است که با همراهی خوب خانم ماحوزی رقم خورد و قطعا می تواند در شناساندن و توسعه منطقه نقش ایفا کند. امیدوارم به زودی شاهد راه اندازی نخستین روزنامه نیز در شهرستان باشیم.

 

منبع :  رضا زیارتی - روابط عمومی فرمانداری کنگان    1397/8/2 14:25        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )