دوشنبه 05 فروردین 1398
زنگ استکبارستیزی در آموزشگاه فاطمه زهرا(س) کنگان نواخته شد (کدخبر: 1704)
زنگ استکبارستیزی در آموزشگاه فاطمه زهرا(س) کنگان نواخته شد  زنگ استکبارستیزی با حضور فتح اله نوروزی فرماندار کنگان، معاونین فرماندار ، مدیریت آموزش و پرورش و برخی از مسئولین شهرستان در آموزشگاه فاطمه زهرا(س) کنگان نواخته شد .
فتح اله نوروزی فرماندار کنگان، امروز در مراسم زنگ استکبار ستیزی آموزشگاه فاطمه زهرا(س) کنگان اظهار داشت: 13 آبان، روزی که به عنوان روز آگاهی، دانایی، شناخت و تبلور بیداری و هوشیاری در مقابل دشمن است.
فرماندار کنگان با بیان اینکه 13 آبان از خاطرات ماندگار در طول تاریخ ایران است، تصریح کرد: 13 آبان را برگزار می کنیم تا برای همیشه چراغ راهی فراروی دانش آموزان کشورمان باشد و روحیه ظلم ستیزی و عدالت خواهی را همواره در آنان زنده نگه داریم.
وی افزود: روز 13 آبان در مجموعه مناسبت های خطیر و سرنوشت سازی که مایه بالندگی و حماسه آفرینی انقلاب اسلامی ایران به شمار می رود.
نوروزی با بیان اینکه روز 13 آبان واژه های درخشان و خاطره انگیز است، عنوان کرد: حوادث بزرگ و سرنوشت سازی بر پیشانی ملت بزرگ ایران در این روز حک شده است و یادآور حماسه ها، ایثارگری ها و فداکاری های دانش آموزان است تا درس عزت در برابر ذلت به جهانیان بیاموزند.


منبع :  رضا زیارتی - روابط عمومی فرمانداری کنگان    1397/8/13 13:02        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )