دوشنبه 30 اردیبهشت 1398
فرماندار
فرماندار کنگان: خواستار انعقاد تفاهم نامه بین وزارت ارشاد و وزارت نفت در راستای مسئولیت های اجتماعی جهت تقویت حوزه فرهنگ و هنر در جنوب استان شدند (کدخبر: 1708)
فرماندار کنگان: خواستار انعقاد تفاهم نامه بین وزارت ارشاد و وزارت نفت در راستای مسئولیت های اجتماعی جهت تقویت حوزه فرهنگ و هنر در جنوب استان شدند

در این دیدار گراوند استاندار بوشهر ، سرکار خانم الماسی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ، فتح اله نوروزی فرماندار کنگان ، فرماندار عسلویه ،مدیر کل فرهنگ و ارشاد استان بوشهر ، معاون سیاسی فرماندار کنگان و عسلویه و برخی از مسئولین استانی و شهرستانی سید عباس صالحی وزیر ارشاد را در سفر به شهرستان کنگان روستای شیرینو همراهی کردند.

سید عباس صالحی از بررسی مسائل و مشکلات فرهنگی و هنری مناطق مختلف استان بوشهر خبر داد و بیان کرد: استان بوشهر دارای جایگاه ویژه‌ای در حوزه فرهنگ و هنر است و نگاه ویژه‌ای به توسعه این بخش داریم.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به توانمندی بالای هنرمندان استان بوشهر در عرصه‌های مختلف، خاطرنشان کرد: حضور هنرمندان این استان در جشنواره‌های مختلف کشوری، نشان از توانمندی هنرمندان و جایگاه رفیع آن در ادوار مختلف تاریخی است.

فتح اله نوروزی در حاشیه دیدار با وزیر ارشاد در روستای شیرینو مطالبات هنرمندان شهرستان را با وزیر ارشاد در میان گذاشتند و خواستار  همراهی و مساعدت شدند.
نوروزی خواستار انعقاد تفاهم نامه بین وزارت ارشاد و وزارت نفت در راستای مسئولیت های اجتماعی جهت تقویت حوزه فرهنگ و هنر در جنوب استان شدند.

فرماندار برخی از درخواست ها را در حوزه زیر ساختی بطور مکتوب به وزیر ارشاد اعلام کردند.

 
منبع :  رضا زیارتی - روابط عمومی فرمانداری کنگان    1397/8/17 12:57        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )