دوشنبه 30 اردیبهشت 1398
دیدار اعضاءهیت مدیره تیم فوتبال ابوذر کنگان با فرماندار (کدخبر: 1717)
دیدار اعضاءهیت مدیره تیم فوتبال ابوذر کنگان با فرماندار اعضاءهیت مدیره تیم فوتبال ابوذر کنگان به همراه رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان با حضور در فرمانداری ، با فتح اله نوروزی فرماندار در خصوص مسائل و مشکلات تیم فوتبال ابوذر دیدار و گفتگو کردند.

فتح اله نوروزی فرماندار در نشست با اعضاءهیت مدیره تیم فوتبال ابوذر کنگان گفت: تقویت فوتبال در حوزه ورزش  شهرستان تاکید کردند.
فرماندار تصریح نمود: ورزش و توجه به آن کارکرد مهمی دارد که می‌توان کاهش آسیب‌های اجتماعی جامعه را با تقویت ورزش در پی داشت.
نوروزی با اشاره به ظرفیت شهرستان کنگان در عرصه سواحل گفت: از این ظرفیت به ویژه در عرصه ورزش‌های ساحلی و دریایی با توسعه زیرساخت‌ها باید بیشتر استفاده شود.
وی همچنین از تلاشهای هیت مدیره تیم ابوذر تشکر و قدردانی کرد و تاکید داشت ورزش اصل و بنا محسوب می شود و کمک به ورزش کمک به سلامت روح و جسم نوروزی گفت: جامعه می باشد و برای موفقیت و هر چه بهتر شدن ورزش کنگان هر آنچه در توان داشته و داریم به کار خواهیم بست.
وی ادامه داد: با پیگیری هایی که با سرکار خانم الماسی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی داشته ایم به دنبال ساخت مجموعه ورزشی ساحلی در کنگان هستیم.
فرماندار از اعتبار برای توسعه سکوی تماشاگران و جایگاه VIP ورزشگاه شهدای شهر کنگان در سال آینده خبر داد.


منبع :  رضا زیارتی - روابط عمومی فرمانداری کنگان    1397/8/22 10:21        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )