دوشنبه 30 اردیبهشت 1398
جلسه بررسی پروِژه های عمرانی شهرستان کنگان تشکیل شد (کدخبر: 1730)
جلسه بررسی پروِژه های عمرانی شهرستان کنگان تشکیل شد جلسه بررسی پروِژه های عمرانی شهرستان کنگان ، به ریاست فتح اله نوروزی فرماندار و با حضور معاون عمرانی فرماندار و مدیران دستگاه های اجرایی تشکیل شد.

فرماندار شهرستان کنگان گفت: پروژه‌های نیمه‌تمام کنگان با سرعت و کیفیت مناسب تکمیل شوند.

فتح‌اله نوروزی ظهر دوشنبه در نشست بررسی وضعیت پروژه‌های عمرانی دستگاه‌های اجرایی شهرستان کنگان اظهار داشت: تکمیل طرح‌های عمرانی به عنوان یک اولویت مهم در دستور کار است.

وی اضافه کرد: انتظار داریم پروژه‌هایی که از نظر کارشناسی، قابلیت افتتاح در دهه فجر را دارند با اهتمام جدی کمیته نظارت بر پروژه‌های عمرانی و همراهی متولیان پروژه‌ها در بهمن ماه به بهره‌برداری برسد.

وی بر پیگیری، تخصیص و جذب اعتبارات توسط مدیران دستگاه های اجرایی به منظور عملیاتی شدن و اتمام پروژه های نیمه تمام شهرستان تاکید کرد و افزود: مدیران ادارات موظفند این موضوع را از طریق ادارات کل مربوطه به صورت مستمر پیگیری کنند.

نوروزی بر اجرای کیفی پروژه‌ها تاکید و اظهار داشت: مدیران باید از روند اجرای پروژه ها بطور مستمر بازدید وگزارش رابه فرمانداری ارسال کنید.

نماینده عالی دولت در شهرستان کنگان به اهمیت اجرای با کیفیت پروژه‌ها نیز اشاره کرد و گفت: در اجرای پروژه های عمرانی، سرعت، دقت و کیفیت باید ملاک عمل باشد تا پروژه هایی در خور شان مردم به بهره برداری برسد.

وی با بیان اینکه رعایت نکات ایمنی و توجه به کیفیت پروژه‌ها از اولویت‌ها است تصریح کرد: مدیران شهرستان کنگان برای تامین مالی پروژه های عمرانی و جذب اعتبارات ملی با جدیت پیگیری لازم را داشته باشند.

منبع :  رضا زیارتی - روابط عمومی فرمانداری کنگان    1397/8/29 07:03        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )