دوشنبه 30 اردیبهشت 1398
به مناسبت گرامیداشت هفته وحدت و بسیج: با حضور فرماندار کنگان ،تجدید میثاق با شهدای گمنام و شهدای شیعه و سنی شهر بنک برگزار شد (کدخبر: 1739)
به مناسبت گرامیداشت هفته وحدت و بسیج: با حضور فرماندار کنگان ،تجدید میثاق با شهدای گمنام و شهدای شیعه و سنی شهر بنک برگزار شد به مناسبت گرامیداشت هفته وحدت و بسیج، تجدید میثاق با شهدای گمنام و شهدای شیعه و سنی شهر بنک  با حضور فتح اله نوروزی فرماندار کنگان ، امام جمعه کنگان ، امام جمعه اهل تسنن ، معاون سیاسی و امور اجتماعی فرماندار ، فرمانده سپاه ، فرمانده دریابانی ، فرماندهان نظامی و انتظامی و مسئولین دستگاه های اجرایی شهرستان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری کنگان ؛ مسئولان شهرستان کنگان  
به مناسبت گرامیداشت هفته وحدت و بسیج با حضور در گلزار شهدای گمنام و شهدای شیعه و سنی شهر بنک، با آرمان های شهدا تجدید پیمان کردند.
فتح الله نوروزی فرماندار کنگان در حاشیه این  آیین اظهار داشت:بسیج، از نوآوری های امام راحل بود و توانست نقش خود را در برهه های مختلف انقلاب به خوبی ایفا کند.

وی افزود: بسیج جایگاه ویژه و والایی در جامعه دارد و در حوزه های مختلف محرومیت زدایی، گسترش سلامت، توانمند سازی و توسعه کشور نقش آفرین است که شایسته تقدیر است.

 
   1397/9/1 09:45        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )