دوشنبه 30 اردیبهشت 1398
آیین تکریم و معارفه معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری کنگان (کدخبر: 1765)
آیین تکریم و معارفه معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری کنگان آیین تکریم و معارفه معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری کنگان با حضور دکتر خورشیدی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر ، مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی ، مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری بوشهر و اعضاء شورای اداری در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر با تاکید بر توجه به ظرفیت‌های کارآفرینی گفت: اعتبارات و تسهیلات اشتغال‌زایی و کارآفرینی تامین شده که بر این اساس لازم است ظرفیت‌های کارآفرینی بر اساس صنایع مستقر در کنگان ایجاد شود.

 مجید خورشیدی در جلسه شورای اداری شهرستان کنگان با بیان اینکه مسئولیت فرصت مطلوبی برای خدمت رسانی به مردم است اظهار داشت: فرصت خدمت یک غنیمت است که در اختیار مسئولان قرار گرفته که باید مدیران از این فرصت در خدمات رسانی به جامعه هدف استفاده کنند.

وی، با قدردانی از مشارکت اهل تسنن و تشییع در مراسم هفته وحدت  درکنگان افزود: وحدت و انسجام در شهرستان کنگان بسیار مطلوب است که در فضای این شهرستان سایه افکنده است به گونه‌ای که اتحاد و وحدت در کنگان بسیار مشهود است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر با تاکید بر توجه به تکریم ارباب و رجوع در دستگاه‌های اجرایی و اداری گفت: تکریم مردم در همه سطوح جامعه باید در حد شعار خلاصه نشود بلکه باید به مرحله عملی برسد.

خورشیدی، رعایت حقوق شهروندی را یکی از دیگر از ضروریات جامعه دانست و گفت: در این زمینه شناخت حقوق شهروندی امری مهم و ضروری است که مردم در جامعه دارای چه حقوقی هستند پس از آن ارائه خدمات حقوق شهروندی به راحتی قابل ارائه است.

وی، با تاکید بر تسریع تکمیل پروژه‌های نیمه تمام در شهرستان کنگان تصریح کرد: همه مدیران دستگاه‌های اجرایی در راستای تسریع در تکمیل و افتتاح پروژه‌های نیمه تمام تلاش کنند تا در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی شاهد افتتاح آنها باشیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر از ارائه یک خدمت جدید از سوی دستگاه‌های اجرایی و اداری خبرداد و افزود: به ابتکار مدیران یک خدمت جدید در هر دستگاه اجرایی و اداری در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی برای شیرین سازی بیشتر کام مراجعه کنندگان ارائه و ابلاغ شود.

خورشیدی بر ضرورت امیدآفرینی در جامعه تاکید کرد و گفت: جامعه‌ای که در آن ناامیدی ترویج شود آن جامعه ضایع و فروپاشی می‌شود که باید امید در جامعه نه به عنوان یک شعار بلکه در عرصه‌های گوناگون به صورت عملی و اجرایی دنبال شود.


فتح اله نوروزی در جلسه شورای اداری شهرستان کنگان اظهار داشت: وحدت ، کلید و رمز موفقیت ملت ایران در مقابل توطئه های دشمنان می باشد.

 • مردم نقش خود را مقابل دشمنان با مقاومت و ایستادگی که داشته اند بخوبی ایفا کرده اند، ما مدیران باید با رویکرد برنامه محوری و سخت کوشی همگامی خود را با مردم جهت کم کردن فشار به زندگی آنان  ایفا نماییم.
 • پروژه های خوبی برای دهه فجر 97 در شهرستان داریم ، مدیران محترم برنامه ریزی لازم جهت رساندن پروژه ها با رعایت کیفیت لازم را مدنظر قرار دهند.
 • طرح تقویت بنیه علمی و نخبه پروری در شهرستان به خوبی در حال انجام است.
 • تقدیر از برترین های کنگان در عرصه های مختلف را در برنامه خود داریم.
 • ستاد ازدواج آسان در شهرستان تشکیل خواهد شد وقطعا برنامه مناسبی در جهت برگزاری مراسم ازدواج آسان برای زوج های عزیز در شهرستان خواهیم داشت.
 • طرح تسهیلگری اجتماعی در محلات شهری را مد نظر داریم و در این راستا تلاش خواهیم کرد.
 • حمایت از نویسندگان را در برنامه داریم و در حد توان از نویسندگان بومی حمایت خواهیم کرد.
نوروزی در آیین تکریم و معارفه معاون سیاسی اجتماعی فرماندار بیان نمود: آقای خاک نژاد برای من برادری خوب ، مشاوری امین و همراهی قابل اعتماد بود.
 • تا در کنگان خدمت مردم هستم از ظرفیت فکری ایشان در عرصه های مختلف استفاده خواهم کرد و تا همیشه بعنوان برادری ارزشمند کنار ما خواهد بود.
 • توجه به آقای زیبا توجه به سرمایه های انسانی کنگان بود.
 • خوشحالم که فرزند دیگری از کنگان در مسئولیت معاون سیاسی اجتماعی ایفای نقش خواهد نمود.
 • تجربه کاری و اشراف برامور و هماهنگی ایشان با مجموعه ، رمز موفقیت ایشان خواهد بود.
   1397/9/14 16:06        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )