دوشنبه 30 اردیبهشت 1398
با حضور فرماندار ، مراسم روز دانشجو در شهرستان کنگان برگزار شد (کدخبر: 1767)
با حضور فرماندار ، مراسم روز دانشجو در شهرستان کنگان برگزار شد فرماندار کنگان در همایش روز دانشجو و در جمع دانشجویان 4 دانشگاه کنگان گفت: روز 16 آذر ماه نماد شعور و بلوغ سیاسی دانشجویان بود و همواره باید این روز را گرامی داشت.
فتح اله نوروزی با تبریک روز دانشجو به دانشجویان شهرستان اظهار داشت: شهادت سه دانشجوی عزیز در16 آذر 1332 ، نمایانگر روح ظلم ستیزی، عدالت جویی، آزادی خواهی و استقلال طلبی ملت ایران است.
وی اضافه کرد: نباید با برخی دیدگاه های تنگ نظرانه راه را برای فعالیت دانشجویی بست چرا که اگر قرار است دانشجو پرسشگری را تمرین کند هیچ مکانی بهتر از دانشگاه نخواهد بود.
فرماندار بر اهمیت نقش آفرینی تشکل‌های دانشجویی در جامعه تاکید کرد و گفت: تشکیل مجمع تشکل‌های دانشجویی از هر گرایشی زمینه انسجام بخشی به فعالیت‌های دانشجویی را فراهم می‌سازد .
وی ادامه داد: بیان خواسته‌ها و تقویت حس مطالبه گری در جامعه ارزشمند است و ارائه راه حلی مبنی بر تشکیل مجمع دانشجویان شهرستان به عنوان راهکاری برای انسجام بخشی به فعالیت تشکل‌های دانشجویی رویکردی ارزشمند و شایسته توجه دارد.
فرماندار خواهان ایجاد کرسی های هم اندیشی ، نشریه دانشجویی و تشکل های دانشجویی در شهرستان شدند.
نوروزی تاکید کرد و گفت: یکی از خواسته ما این است که شاهد ظهور و بروزهر چه بیشتر دانشگاه ها، اساتید و دانشجویانمان در سطح شهرستان باشیم.
لازم به یادآوری است که برای اولین بار در شهرستان کنگان 4 دانشگاه ( پیام نور ، آزاد، علمی کاربردی و فنی و حرفه ای ) با همکاری و تعامل همدیگر مراسم محوری روز دانشجو را برگزار کردند.
در پایان مراسم با اهدای لوح تقدیر از دانشجویان برتر 4 دانشگاه تقدیر به عمل آمد.


   1397/9/14 16:22        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )