دوشنبه 02 اردیبهشت 1398
با حضور معاون سیاسی و امور اجتماعی فرماندار کنگان همایش پیاده روی خانوادگی روستای شیرینو در قالب طرح نشاط اجتماعی برگزار شد (کدخبر: 1825)
با حضور معاون سیاسی و امور اجتماعی فرماندار کنگان همایش پیاده روی خانوادگی روستای شیرینو در قالب طرح نشاط اجتماعی برگزار شد همایش پیاده روی روستای شیرینو با حضور غلامحسین زیبا معاون سیاسی و امور اجتماعی فرماندارکنگان ، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان و مسئولین محلی در شیرینو برگزار شد.

غلامحسین زیبا معاون سیاسی و امور اجتماعی فرماندار کنگان در حاشیه این پیاده روی ضمن تشکر از همراهی مردم در این مراسم اظهار داشت: صبح امروز همزمان در 8 روستای دیگر شهرستان کنگان  همایش پیاده روی در قالب طرح نشاط اجتماعی برگزارگردید.

وی افزود: ورزش همگانی بیشتر ماهیت فرهنگی دارد، چرا که این ورزش، موجب ایجاد روحیه وحدت و مشارکت در بین مردم می شود.

غلامحسین زیبا در راستاي ارتقاي شاخص هاي سلامت  مردم، به اهميت ورزش و تندرستي در تعاليم و آموزه هاي دين مبين اسلام اشاره كرده و بيان داشت :برگزاری همایش هایی از این نوع موجب ایجاد تحرک و شادابی در جامعه شده و شور و نشاط اجتماعی را به دنبال دارد.


معاون سیاسی و امور اجتماعی فرماندار کنگان ضمن تشکر از شورا و دهیاری روستای شیرینو خاطرنشان کرد: امیدوارم چنین برنامه‌هایی در آینده تداوم داشته باشد و در کنار این مراسم ها به مسائل دینی نیز پرداخته شود.

وی با اشاره به چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی در دهه مبارک فجر پروژه های عمرانی روستای شیرینو، مرکز درمانی ، 2 آموزشگاه و سالن اجتماعات کلنگ زنی می شود وبلوار ورودی وسهیل این روستا افتتاح می گردد.

در پایان همایش پیاده‌روی با انجام قرعه‌کشی به شرکت‌کنند گان حاضر در این پیاده روی هدایایی اهداء شد.


همایش پیاده روی خانوادگی با برنامه ریزی فرمانداری کنگان و با همکاری دهیاران و شوراهای بخش مرکزی و سازمان های مردم نهاد در 9 روستای شهرستان با حضور مسئولین دستگاه های اجرایی در روستاها بعنوان نماینده فرماندار برگزار گردید.

 

   1397/10/14 09:34        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )