دوشنبه 02 اردیبهشت 1398
با حضور فرماندار کنگان؛ جشن میلاد حضرت زینب(س) و روز پرستار در شهر بنک برگزار شد (کدخبر: 1846)
با حضور فرماندار کنگان؛ جشن میلاد حضرت زینب(س) و روز پرستار در شهر بنک برگزار شد جشن میلاد حضرت زینب(س) و روز پرستاربا حضور فتح اله نوروزی فرماندار کنگان ، معاون سیاسی اجتماعی فرماندار و مسئولین محلی و شهرستانی در سالن خلیج فارس شهر بنک برگزار شد.

فتح
الله نوروزی فرماندار کنگان در این جشن ضمن تبریک به مناسبت میلاد حضرت زینب(س) و روز پرستار، از همراهی و همکاری شهرداری و شورای اسلامی شهر بنک تشکر کرد و افزود: پرستاران نقش مهمی در حفظ و ارتقا سلامت جامعه دارند.
 
  • موضوع سلامت یکی از اساسی ترین و مهمترین حقوق یک جامعه و محور توسعه است.
  • نوروزی نقش حضرت زینب(س) را در واقعه کربلا علاوه بر نگهداری از کودکان امام حسین (ع) و پرستاری از حضرت سجاد(ع)، انتقال روحیه به اطرافیان خود و صبر و شکیبایی این بانوی بزرگوار اسلام بیان کرد و گفت: روز پرستار فرصت مناسبی برای ارج نهادن به خدمات، ایثار و مجاهدت با ارزش این قشر زحمت کش پرستار و ترویج ارزش های زینبی در جامعه است.
  •  امروز پرستاران با تاسی از الگوی بی بدیل خود یعنی حضرت زینب(س) ، نمونه ای از صبر را در مسیر نظام سلامت کشور به نمایش گذاشته اند.
  • خانم هایی که به یاری همسران جانبازشان می پردازند ، مادرانی که سالها پرستاری فرزندان معلولشان را برعهده دارند و همچنین نیکوکاران و خیرینی که به یاری معلولان و سالمندان می شتابند همگان بعنوان پرستار باید ازشان تقدیر کرد.
  • اگر چنانچه بخواهیم زیرساخت توسعه پایدار و زیر بنای فعالیت های اقتصادی و پیشرفت های اجتماعی یک ملت را، حوزه سلامت بدانیم، نقش پرستاان بسیار روشن و مبرهن است.

* این مراسم به همت شهرداری و شورای شهر بنک ، هیئت متوسلین حضرت زینب (س) و پایگاه مقاومت بسیج محمد رسول الله (ص) شهر بنک برگزار گردید.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   1397/10/20 23:05        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )