دوشنبه 02 اردیبهشت 1398
فرماندار کنگان: ۲۲ بهمن نمایش اقتدار و عزت ملت بزرگ ایران بود (کدخبر: 1933)
فرماندار کنگان: ۲۲ بهمن نمایش اقتدار و عزت ملت بزرگ ایران بود

فتح اله نوروزی فرماندار کنگان در راهپیمایی یوم اله 22 بهمن گفت: خروش میلیونی ملت بزرگ ایران در  22 بهمن و در جشن 40 سالگی انقلاب نمایشی از وحدت و اقتدار و عزت ایران اسلامی است.

فتح الله نوروزی افزود: چهل سالگی انقلاب فصل بالندگی ملی و موسم یاس و ناامیدی دشمن است.

وی بیان کرد: در دهه فجر امسال بیش از 47 پروژه با اعتبار افزون بر 131 میلیارد تومان به بهره برداری و یا آغاز عملیات اجرایی شد.

رییس ستاد دهه فجر شهرستان کنگان اظهار نمود: آغاز عملیات اجرایی بیش از 40 کلاس درس ، 40 مسکن مددجویی ، 40 جهیزیه جهت ازدواج آسان زوج های کم بضاعت ، تقدیر از 40 جوان برتر و برگزاری برنامه فرهنگی در 40 مسجد از مهمترین برنامه های امسال در دهه فجر بود.وی با مقایسه خدمات انقلاب اسلامی در 4 دهه گذشته با قبل از انقلاب گفت: قبل از انقلاب فقط یک نیروگاه دیزلی و 3 ترانس برق در شهرستان وجود داشته در حالی که امروز و در 40 سالگی انقلاب 4 ایستگاه برق و تعداد ترانس های برق قریب 1100 ترانس رسیده است.

نوروزی افزود: در حالی که قبل انقلاب هیچ نقطه ای از شهرستان گاز نداشته است امروز تمام شهرها بصورت 100 درصد و 98 روستاها از نعمت گاز برخورداراند.

فرماندار کنگان گفت: آب روستایی قبل انقلاب 2 و نیم کیلومتر بود در حالیکه امروز و به برکت انقلاب به 180 کیلومتر رسیده است.وی بیان کرد: تعداد مدارس از 10 مدرسه قبل انقلاب به 88 مدرسه و تعداد نیروی انسانی از 86 نفر به 1400 نفر رسیده است.

نوروزی با تبیین موفقیت های ورزش شهرستان به وضعیت راههای مواصلاتی اشاره و عنوان داشت: در حالی که وضعیت راههای مواصلاتی قبل انقلاب وضعیت نامطلوب و بدی داشته اکنون میزان راههای مواصلاتی در شهرستان افزون بر 150 کیلومتر است.

فرماندار در پایان گفت: در حوزه های عمران شهری ، عمران روستایی ، بهداشت ، صنعت و معدن ، ورزش و جو.انان ، آموزشی ، برق ، راهداری و حمل و نقل ، آبخیز داری و جهاد کشاورزی پروژه هایی را افتتاح یا عملیات اجرایی آن در دهه مبارک فجر آغاز می شود.•  گفتنی است مردم شهید پرور کنگان با حضور پرشور و گسترده در راهپیمایی 22 بهمن و طی مسیر اداره ورزش به طرف تقاطع دارایی و اجتماع در مصلای کنگان 22 بهمن بیاد ماندنی را خلق کردند.
   1397/11/22 14:37        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )