چهارشنبه 05 اردیبهشت 1397
فرماندار کنگان خبر داد؛ پیشرفت ۲۵ درصدی نیروگاه گازی اختر/ آب شرب سیراف و روستاهای کنگان تامین می‌شود (کدخبر: 994)
فرماندار کنگان خبر داد؛ پیشرفت ۲۵ درصدی نیروگاه گازی اختر/ آب شرب سیراف و روستاهای کنگان تامین می‌شود

فرماندار شهرستان کنگان  با اشاره به ره‌آورد سفر وزیر نیرو برای شهرستان کنگان گفت: خوشبختانه برکات نظام دینی و جمهوری اسلامی ایران برای دورترین نقاط کشور نیز میسر شده است و کابینه دولت نیز با تمام توان و اهتمام کامل به این مهم پرداخته است تا توسعه متوازنی برای کشور رقم بخورد.

عبدالنبی یوسفی گفت: شهرستان کنگان در مدت کوتاهی شاهد حضور سه وزیر بهداشت، ورزش و نیرو برای افتتاح و بهره برداری از پروژه های مهم و کلیدی بوده است که این نشان از پویایی و فعال بودن پروژه های در حال اجراست و انتظار می‌رود تا پایان سال جاری پروژه های مهم تری نیز به بهره‌برداری برسند تا شاهد پیشرفت و توسعه شهرستان و استان در حوزه های مختلف به تبع افتتاح این پروژه‌ها باشیم.

وی سفر وزیر نیرو به شهرستان کنگان را نقطه عطفی برای توسعه زیرساخت‌های شهرستان کنگان و استان دانست و اظهار داشت: در سفر ایشان و در حاشیه مراسم کلنگ زنی اجرای تاسیسات نمک زدایی آب دریا از سیراف به شهر جم بحث تامین و تخصیص آب شیرین به شهر سیراف و روستاهای پرک و شیرینو از توابع شهرستان کنگان مطرح و تصویب شد که از طریق همین خط و یا خطوط دیگر انتقال، آب شرب مردم روستاها و شهرهای اطراف این تاسیسات در شهرستان کنگان تامین شود.

وی همچنین گفت: نیروگاه گازی و ایستگاه فوق توزیع برق اختر نیز از پیشرفت فیزیکی ۲۵ درصدی برخوردار است و تعهدات فرمانداری کنگان در قبال این پروژه انجام شده است و وزیر نیرو نیز در این خصوص دستور پیگیری مطالبات باقی مانده تا اتمام هر چه سریعتر پروژه را ابلاغ کرد.

فرماندار کنگان گفت: اشتغال نیروهای بومی نیز در تاسیسات آب‌شیرین‌کن سیراف و در مراکز صنعتی دیگر نیز با تمام توان دنبال و پیگیری می‌شود و خوشبختانه نتایج خوبی در این خصوص به‌دست آمده است ولی تا نقطه مطلوب فاصله داریم و تلاش می‌کنیم تا به حداکثر نتیجه مطلوب برسیم.

   1395/10/14 09:43        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )